Skip to content

Wspólne świętowanie Dnia Mamy i Taty 👩 💞 👨

Ach, cóż to był za dzień! Za nami nasz wyjątkowy Festyn Rodzinny! 🎈
​Ogród naszego żłobka wypełnił się dzisiaj głośnym śmiechem i przede wszystkim – niesamowitą, rodzinną atmosferą. Wspólne zabawy, bańki mydlane, malowanie buziek tatuaże, warkoczyki i pyszne smakołyki sprawiły naszym maluszkom mnóstwo radości.
❤️ Z całego serca dziękujemy Wam, drodzy Rodzice!
Dziękujemy za Waszą nieocenioną pomoc w przygotowaniach, za przyniesione pyszności i zaangażowanie. Przede wszystkim jednak dziękujemy za Waszą obecność, uśmiech i wspólną zabawę.
​Serdeczne podziękowania kierujemy również do Strażaków z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim oraz Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim za udział w naszym festynie! 🚒🚨🚓 Pokazy wozu strażackiego i policyjnego radiowozu były prawdziwym hitem, a możliwość usłyszenia syren i naciśnięcia klaksonu wywołała setki uśmiechów na twarzach dzieci.