Skip to content

Dzień Ślimaka 🐌

W naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Ślimaka 🐌
Tego dnia odwiedziła nas mama Mikołaja-pani Renata, która przyniosła ze sobą niezwykłych gości ślimaki giganty. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały ślimaki, poznawały ich zwyczaje oraz dowiedziały się, czym się żywią i jak o nie dbać. Każdy miał okazję z bliska przyjrzeć się tym wyjątkowym zwierzętom, a nawet delikatnie ich dotknąć. Spotkanie było pełne radości, ciekawych pytań i nowych doświadczeń. Serdecznie dziękujemy pani Renacie za poświęcony czas i wspaniałą atrakcję dla naszych maluchów.

Dodaj tu swój tekst nagłówka